Soojusvaheti seadmed

Soojusvahetide osad

Tallinna Masinaehitustehasel (TMT) on välja kujunenud aja jooksul ennast heast küljest tõestanud soojusvahetusseadmete komponente tootvate ettevõtete võrgustik kogu maailmas. Lisaks sellele laiendab meie ettevõte pidevalt allhankijate nimekirja, kuna soojusvahetite toomise valdkonnas tekib üha uusi lahendusi nii tootlikkuse kui ja seadmete omahinna parandamise suunas. Me vahetame suurima heameelega oma tööalaseid kogemusi meie klientidega ja peame seda ka oma kohustuseks. Meie tarnitavate toodete hulka kuulub terve loetelu kaitseümbrisega soojusvahetusseadmeid. Tegemist on nii monteeritud toru- ja/või kollektorosadega, sepiste, äärikute ja valutoodetega, sealhulgas eriterastest valmistatu ja ka kõrsurve tingimustes toimivate toodetega, samuti automatiseerimissüsteemide, puhastusskeemide, korrosioonikaitse- ja remonditehnoloogiatega.
Võtke meiega ühendust ja me leiame Teile kõige sobivama lahenduse soojusvahetite mistahes lisavarustuse ja seadmete endi osas.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru