Ülevaade ettevõttest

Tallinna Masinatehas (edaspidi TMT) sai oma alguse juba kaugel 1865. aastal, kui Lüübekist pärit ettevõtlik 35-aastane sakslane Franz Krull avas Narvas piirituse tootmiseks vajalike vaskseadmete vasekoja.
  Oma eksisteerimise aja jooksul on ettevõte muutnud palju kordi oma nime ja on tootnud erinevaid, sealhulgas ka nafta- ja gaasitööstuse jaoks mõeldud seadmeid.
  1963. aastal muutus tehas peaettevõtteks, mis tegeles õhkjahutusseadmete katselise väljatöötamise ja sellele järgneva seeriaviisilise tootmisega.
   Selle aja jooksul omandati ainulaadsed õhkjahutusseadmete valdkonda puudutavad kogemused, kuna nimetatud seadmete tootmine jäi kauaks ajaks TMT peamiseks tegevuseks. Lisandunud on uued ja väga nõutavaks muutunud teenused, nagu näiteks tehnilise auditi läbiviimine ja osalemine kliendi juures töötavate soojusvahetusseadmete ja lisavarustuse moderniseerimise projektides. Samuti tehakse uute tehniliste lahenduste leidmisele suunatud edukat koostööd nii traditsiooniliste kui ka Lääne projekt organisatsioonidega, kus me tegutseme ekspertidena olemasolevate projekti lahenduste juurutamise ja/või muutmise alal.
    Tänasel päeval on ТМТ Läänemere ja Põhja regiooni suurim õhkjahutusseadmete tootja. Meie ettevõte on omandanud suurima pädevuse nii tavapärasest kui ka spetsialiseeritud terasemarkidest valmistatud ja ülerõhu tingimustes töötavate mitmesuguste soojusvahetusseadmete väljatöötamise ja tootmise valdkonnas.
   Toodete kõrge kvaliteet ja tähelepanelik suhtumine partneritesse võimaldab meil edukalt töötada ja rahuldada meie klientide ka kõige keerulisemad nõudmised.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru