Soojusvaheti seadmed

Õhkjahutid

Üldotstarbeliste soojusvahetusseadmete tootmine pani aluse Tallinna Masinatehase (TMT) arengule ettevõttena, mis tarnib soojusvahetusseadmeid naftatöötlemis- ja keemiaettevõtetele. Niisuguste aparaatide all mõeldakse eeskätt õhkjahuteid, mis töötavad rõhuga kuni 6,3 MPa ja töötemperatuuril kuni 400°С. Rohkem kui poole sajandi vältel on TMT evitanud täieliku sarja tüüpaparaate. Samuti projekteeritakse ja valmistatakse mittestandardseid seadmeid, mis tagab tellijatele paindlikkuse oma ülesannete lahendamisel. TMT pakub õhkjahutite projekteerimist ja valmistamist kõige laiemas kasutusspektris, alates tavalistest katlamajaseadmetest kuni superausteniitsete ja kuumakindlate terasteni. Seadmete kogu kasutusaja vältel pakub TMT tehnilist tuge ja teenindust oma tellijatele, kes võivad aastakümnete jooksul õhkjahutite paigaldamisest saada nii standardseid varuosi kui ka aparaatide vahetamisele kuuluvaid elemente.
    Me lahendame koos õhkjahutite tellijatega seadmete remondi ja moderniseerimisega seotud ülesandeid, pikendades aparaatide tööiga ja lisades neile uusi kasutusomadusi.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru